flaga PLflaga ENflaga DE

Operator obrabiarek skrawających

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa tokarek i/lub frezarek sterowanych numerycznie (Sinumerik, Mazatrol, Heidenhain),
  • ustawianie maszyny i wprowadzanie korekt,
  • wykonywanie elementów na podstawie dokumentacji technicznej,
  • prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań przez przełożonego,
  • kontrola jakości wykonywanych detali,
  • bieżąca konserwacja maszyn i dbałość o stanowisko pracy.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w obsłudze obrabiarek CNC,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość metod i technik pomiarowych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę (pierwsza umowa na 3 miesiące, druga na rok, kolejna umowa na czas nieokreślony),
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia,
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, karty przedpłacone do automatów vendingowych, Fundusz Świadczeń Socjalnych),
  • premię miesięczną po okresie próbnym,
  • pracę w nowoczesnym, zaawansowanym technicznie parku maszynowym,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Prześlij CV wraz z listem motywacyjnym na adres: elapaj@borkomet.com

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Borkomet Sp. z o.o. Sp. K w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”